Popüler olmak için bu taktikleri uygulayın.!

POPÜLER OLMANIN YOLLARI
 Aslinda popüler olmak için çok fazla seye ihtiyaciniz yok. sadece birkaç altin kural(gözlemlerime dayanarak)i hayatinizda uygulamaniz yeterli.
simdi arkadaslariniz arasinda, okulda, isyerinde veyahutta çevrenizde vs. sevilen, popüler bir insan olmak istiyorsaniz öncelikle,
* uçuk bir sey seçip onun etrafinda dönmelisiniz.
Herkesin kolayca farkina varabilecegi bir hobiniz, aliskanliginiz olmali. Örnegin çevrenizdeki herkesten farkli olarak t-shirt meraki. Kendimden bir örnek vereyim: Biz yakın bir arkadaşımla Gece Evi Serisi'ne sardık. Ve okulda Gece Evi'ni sevmemizle tanınıyoruz.!!Hatta bu yüzden birbirimize ikiz diyoruzz!!

* (Erkek yada bayan) Yakisikli / Güzel degilseniz:

** Erkeklerde ; Yakisikli degilseniz:
Eger yakisikli degilseniz, çevrenizdeki bütün aktivitelere katilan ilk insan olmalisiniz. Sürekli yeni yeni etkinliklere katilip boy göstermeli, söz almalisiniz, kendinizi ifade etmelisiniz. Herkesle konusup herkesle baglanti kurmalisiniz. Hiçbirseyden çekinmemeli, kesin kararlar vermeli ve kararlarinizi yerine getirmede kati olmalisiniz. Bakimsiz kizlara da yaklasmali onlarla da takilmalisiniz. Güzel kizlarla da böylece takilabilirsiniz. Bir arkadasinizin arkadasiyla da yakinlik kurup,onun da arkadasi olmalisiniz. çevreniz fazlalasir. tanimadiginiz kisilerle de arkadaslik kurmalisiniz. böylece yakin arkadas sayiniz artar.
** Yakisikli bir erkekseniz;
Zaten yakisikliliginizin farkinda varip onu kullanirsaniz bu sizin popüleritenizi artirir. Etkinlikler kurup bu ortamlarin aranilan adamlari olmalisiniz. Her iki grupta da espiri vs sart. fakat dozuyla , fazla kaçirirsaniz dozunu bu sefer sizi kimseler ciddiye almaz. ortaminizda baskalarinin da söz almasina izin verin. onlarin da fikirlerini ögrenmis olursunuz. onlarin da espiri yapmalari ve kendilerini ifade etmelerine izin verin, ancak sizden fazla olmasin.

** Güzel bir kiz degilseniz;
eger güzel bir kiz degilseniz, en az bi yerinizi açmak zorundasiniz. “yanlislikla” frikik kazalari, göbekten açmalar, dekolteler, seksi bir fizik. böylece mutlaka popüler bir kiz olursunuz, ama dikkat edin, bunlari yaparken kendinizi yanlis tanitmayin. çünkü bu çok ince bir çizgidir. çizgiyi asinda adiniz popüler degil baska birseye çikar. o yüzden kimseye çok çok çok fazla yakinlasmayin.
** Güzel bir kiz iseniz;
zaten gerisi gelir güzellik sayesinde. arkadas olamk isteyen sayisi fazlalasir. simdi yapmaniz gerek sey ,
güzel olmayan kizin yaptiklarini yapmamak. yani zaten güzelsiniz. bu digerlerinin dikkatini çeker. bizim güzel olmayanda yapmak istedigimiz sey dikkat çekmekti. güzel kizlar için seksapelite zaten vardir ve asirisina gerek yoktur. arkadaslar edinin, digerleri gibi etkinliklere katilin .vs, popüler olma sansiniz digerlerinden yüksek.
* Kendinize siki bir partner(dost,kanky, bacanak, kanka ,vs…) bulun!
Bu konuda, size her zaman yardimci olacak ,boyuyla fizigiyle, yakisiklilik-güzelligiyle kendinize yakin bir es bulun. bu sizin kankaniz ,dostunuz, bacanaginiz , kankyniz, arkiniz olabilir ve kendinize daha farkli adlar da takabilirsiniz.Yukarıda belirttiğim gibi,biz birbirimize ikiz diyoruz.Aslında üç kişi gezeriz hep.Itır,Begüm ve ben.Ama Begümle ben Gece Evi hastası olduumuz için birbirimize ikiz deriz.Hocalar bize hep üçüzler derler.xD
bütün ortamlara onunla birlikte girersiniz. fakat yine ayni sekilde, onun da sizin bir üst seviyenize çikmasina izin vermeyin.
* farkli olun , itici olun, banal olmayin
popüler olabilmek için kendinizi digerlerinden farkli görmek zorundasiniz. onlarla ayni olmadiginizi ve bir farkiniz oldugunu kabul edin. kendinize özgü bir huyunuz olmali. konusmanizda veya huyunuzda bir farklilik olmali. “kendini begenmis” olmalisiniz.(Aslında çok fazla deil.Sadece başkalarını ezerken) ortaminizda sizlerden daha iyisini ezemiyorsaniz onu karaliyacaksiniz.(bakiniz : silemiyorsan , üstünü karaliyacaksin.)
Sonuç olarak popüler bir insan olmak için gerekenlerin bazilarini yukarida belirttim. bunlar benim gözlemledigim seyler ve çogunlukla gerçek,dogru olan seyler. sunu sakin unutmayin ki;
POPÜLER OLMAK IÇIN DIKKAT ÇEKMENIZ SART. siz de diger insanlarin dikkatini çekecek seyleri bu söylediklerimin yaninda uygulayabilirsiniz.
Yeni hayatinizda ve çevrenizde iyi eglenceler ve bol sanslar diliyorum.

 

Zoey~

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !